Başa Dön

Bvlgari’den Şık Tanıtım

blank

Bvlgari’den Şık Tanıtım

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü İtalyan takı markası Bvlgari, yeni tasarımlarını Didem Antebi’nin ev sahipliğinde düzenlenen şık bir davetle tanıttı.

Dünyanın önde gelen takı markalarından Bvlgari, cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Didem Antebi ile ortak bir çalışma yaparak yeni sezon koleksiyonunu görücüye çıkardı. Zorlu Center’daki yeni mağazasında verilen davete, cemiyet ve iş yaşamının elit simaları yoğun ilgi gösterdi. Davete katılan konuklar, yeni sezon ürünlerini yakından inceleme fırsatı bulurken Bvlgari’nin daha genç ve daha dinamik yüzük, kolye, saat tasarımlarının bulunduğu bu çok özel koleksiyon, konuklardan büyük beğeni topladı. Öğlen saatlerinde başlayan ve akşam üstüne kadar süren tanıtım kokteylinde hanımlar keyifli bir gün geçirmenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.