Başa Dön

Büyükelçilikte Piyano Resitali

blank

Büyükelçilikte Piyano Resitali

Okuma süresi 1 dakika

Uluslararası Kadınlar Derneği’nin, Fransa Büyükelçiliği Rezidansı’nda düzenlediği davette ünlü piyano sanatçısı Hande Dalkılıç, piyano resitali verdi.

Fransa Büyükelçiliği Residansı, Uluslararası Kadınlar Derneği tarafından düzenlenen piyano resitaline ev sahipliği yaptı. Ankara cemiyetinin tanınan kadınlarının ve büyükelçi eşlerinin yoğun ilgi gösterdiği davette, misafirlere muhteşem bir piyano dinletisi sunuldu. Ünlü Piyanist Hande Dalkılıç, klasik besteleri ustaca yorumlayarak, misafirlerden tam not aldı. Resitalden sonra kendileri için hazırlanan leziz ikramları tadan misafirler, bol bol sohbet ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: