© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Büyükelçiler Turnuvada Buluştu

Büyükelçiler Turnuvada Buluştu

Türk Hava Yolları’nın sponsorluğunda bu yıl 5. kez düzenlenen IIS–Türk Hava Yolları Uluslararası Büyükelçiler Ligi’nde İngiltere’yi 2-1’lik sonuçla yenen Rusya şampiyon oldu.

İngiltere’nin ikinci olduğu ligde üçüncülüğü İtalya aldı. Rusya’nın birincilik kupasının İngiliz Büyükelçi David Norman Reddaway tarafından verilmesi organizasyondaki dostluk havasını pekiştirdi. Uluslararası Etkileşim Derneği’nin (IIS) organize ettiği turnuvaya yirminin üzerinde büyükelçilik ve iki yüze yakın yabancı misyon temsilcisi katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.