Başa Dön

BURCU ESMERSOY NEXT LEVEL’DA

blank

BURCU ESMERSOY NEXT LEVEL’DA

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy önceki gün Ankara Next Level AVM’de hayranlarıyla buluştu. Farkındalık Stüdyosunun organize ettiği, oldukça kalabalık bir söyleşi gerçekleştiren Esmersoy, yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Next Level AVM Müdürü Pınar Gürer’in moderatörlüğünü yaptığı söyleşide Gürer; ‘Geçmişte rüya gibi bir düğün yaşadınız’ demesiyle Esmersoy; ‘Dışı seni içi beni yakar’ yanıtını verdi. ‘Kocanıza aşık mıydınız?’ sorusu karşısında adeta donakalan Esmersoy; ‘Hayatımda 2 kere aşık oldum. Biri kocamdı dersem, eski erkek arkadaşlarım kavga ederler.’ yanıtını verdi. keyifli gecen etkinlikte ünlü sunucuya hayranlarından birisi ise evlenme teklif etti. Etkinlik sonunda Burcu Esmersoy tüm hayranlarıyla birlikte selfie yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: