Başa Dön

Aşk Dolu Bowling Turnuvası

blank

Aşk Dolu Bowling Turnuvası

Okuma süresi 1 dakika

Rollhouse Spor ve Eğlence Merkezi’nin Armada AVM Hayat Sokağı’ndaki üçüncü şubesi Ankara iş ve cemiyet hayatından isimlerin katıldığı Sevgililer Günü’ne özel bowling turnuvasına ev sahipliği yaptı.

Rollhouse Armada’daki Sevgililer Günü turnuvasına katılan çiftler, geceye DownTown Food Club’ın sıcak ve samimi ambiyansında düzenlenen yemekle başladılar. Aralarında; Tuğba-Koray Kartal, Dilara-Selim Akın, Seda-Can Çavuşoğlu gibi Ankara cemiyet hayatının ünlü çiftleri bulunan ekip, keyifli bir yemeğin ardından bowling turnuvasına geçtiler. Oldukça çekişmeli geçen turnuvanın ardından ise Rollhouse Armada’da bulunan Lazer Point oyun alanına geçen ekip, ışık efektleri, ses, sis ve özel dekorlarla donatılmış bir arenada macera dolu unutulmaz dakikalar yaşadılar.

Gecenin sonunda çiftlere Rollhouse ve Armada AVM yönetimi tarafından hazırlanan Sevgililer Günü’ne özel hediyeler verildi.

Rollhouse Armada bünyesinde bulunan; DownTown Food Club, çocuk oyun alanı, Lazer Point ve bowling alanıyla 7’den 70’e kaliteli vakit geçirmek ve eğlenmek isteyen herkesin buluşma noktası olacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.