© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bonelli Marka Zirvesi’nde

Bonelli Marka Zirvesi’nde

Ankara Rixos Otel’de gerçekleşen Marka Zirvesi’nde Marka Danışmanı ve Bonelli Marka Müdürü Mine Ataman bir konuşma yaptı. Konuşmasında Bonelli’yi post modern fırın olarak tanımlayan Mine Ataman market içinde pastane lezzeti ve sıcaklığıyla hizmet veren 55 şubeli tek unlu mamuller firmasının Bonelli olduğunu söyledi. Zirvede Marka Ödülü de alan Mine Ataman market içerisinde unlu mamullerin geleceğin işi olacağını da söyledi.

[nggallery id=1277]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.