Başa Dön

Bölüm Açılışına Yoğun İlgi

blank

Bölüm Açılışına Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Kemerburgaz Üniversite Öğretim Üyesi olan cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Fatoş Sarıgül, üniversitenin yeni bölümü açılışı için şık bir kokteyl düzenledi.

Fatoş Sarıgül’ün ev sahipliğinde, Kemerburgaz Üniversitesi Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi K-PAM’ın açılışı için gerçekleştilen kokteyle cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimleri katıldı. Üniversitenin Şişli yerleşkesinde düzenlenen davette konuklara yeni uygulama merkezi tanıtıldı. Kuruluş amacı birey ve toplumun ruh sağlığının iyileştirilmesine yönelik psikolojik hizmetler vermek K-PAM, üniversitenin sahip olduğu uzmanlığı ve birikimi her düzeyden iş dünyası çalışanıyla, kamu kurumları ve yerel yönetimlerle buluşturmayı hedefliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.