© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Boğaz’a Karşı “Evet”

Boğaz’a Karşı “Evet”

İş adamı Mehmet Ali Ak ve Sezer Ak çiftinin işletmeci oğlu Barış Ak ile yine iş adamı Mehmet Ali Köstem ve Şebnem Köstem çiftinin kızı Birce Çubuklu Hayal Kahvesi’nde düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle evlendiler.

İş, sanat ve cemiyet hayatının yoğun ilgi gösterdiği gecede çiftin nikah şahitliklerini Pet Holding Yönetim Kurulu Başkanı GÜntekin Köksal, Ali Ünal, Tülay Savaşer ve Levent Erdemir üstlendi. 2010 yılında çalıştıkları mekanda tanışan çift 21 Şubat 2015’te nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmışlardı. Birbirinden eğlenceli zamanların yaşandığı gecede Barış Ak Vakko damatlığı tercih ederken Birce Kösem de Özlem Süer imzalı gelinliği ile göz kamaştırdı. Düğünün ardından çift balayı için İspanya’ya gittiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.