Başa Dön

Bodysystem Workshop

blank

Bodysystem Workshop

Okuma süresi 1 dakika

Bu yıl dördüncüsü gerçekleşen BodySystem WorkShop iki yüz kişi katılımla Bostancı Dedeman Otel İstanbul’da başarıyla sona erdi.

Her yıl tamamen ücretsiz olarak yapılan ve Türkiye’nin her yerinden BodySytem’in Pilates birimi olan PilateSystem sertifikalı ya da referanslı 200 spor eğitmeninin davet edildiği WorkShop’ta pilates mat, tabata, spine corrector, arc barrel, stretching, statik workout, beslenme, günümüzde fitness algısı, NLP, pilates choreography, pilatesin medikal tedavideki yeri gibi dolu dolu içerikli bir programla katılımcılar son derece keyifli saatler geçirdi. BodySystem öğle arası otelde açık büfe sınırsız yemek, kahve-çay aralarında yine sınırsız ikramlar yaparak katılımcıların son derece memnun ayrılmasını sağladı. UniLife Formula 7 ürünleriyle ve BodySystem stüdyo takip programı olan BodySys tüm teknik hizmetiyle organizasyona destek verdi. Marka sahibi Serdar Gürbüz, bu yıl Eylül ayında yeni bir workshop organizasyonu yapılacağının bilgisini verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: