Başa Dön

Bodrum’da Işıl Işıl Bir Gece

blank

Bodrum’da Işıl Işıl Bir Gece

Okuma süresi 1 dakika

İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri Bodrum Billionaire Club’da bir araya geldi. Mert Vidinli ve Çağla Gürsoy’un ev sahipliğini yaptığı “Richiewith DJ İlker Evci” partisinde misafirler gece geç saatlere kadar eğlencenin tadını çıkardılar.

Bodrum’un en gözde eğlence mekanlarından olan Billionaire Bodrum, “Richiewith DJ İlker Evci” partisi ile iş, sanat ve cemiyet dünyasının bir çok seçkin ismini bir araya getirdi. Ev sahipliğini Mert Vidinli ve Çağla Gürsoy’un yaptğı partide davetliler DJ İlker Evci’nin müzikleriyle eğlenceye doydular. 23.00’da başlayan ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden partide Merve Terim, Fatih Ürek, Ozan-Ece Doğulu gibi isimler yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.