Başa Dön

BOB GYM’den Sezona Merhaba Partisi

blank

BOB GYM’den Sezona Merhaba Partisi

Okuma süresi 1 dakika

2013 yılında hizmet vermeye başlayan BOB GYM, yeni sezona Çukurambar şubelerinde gerçekleşen “Game Of Thrones” konseptli muhteşem bir partiyle “Merhaba” dedi.

Alanında uzman eğitmen kadrosuyla hizmet veren BOB GYM’in sahnesini The Madcap süsledi. Şeçkin konukların katıldığı partide hız hiç düşmedi. Geç saatlere kadar devam eden partide konuklar gönüllerince eğlendiler. Üyelerinin “önce-sonra” fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çeken BOB GYM in kurucusu Barış Okan Belovacıklı partide süpriz bir açıklama yaparak 4. şubenin yılbaşında Park Oran’da açılacağını bildirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: