Başa Dön

BMW Golf Cup International’da Kıyasıya Yarış

blank

BMW Golf Cup International’da Kıyasıya Yarış

Okuma süresi 1 dakika

Borusan Otomotiv’in ev sahipliğinde Silivri Klassis Golf & Country Club’da İstanbul Golf Kulübü tarafından düzenlenen BMW Golf Cup International’a yoğun katılım oldu.
 
BMW Golf Cup International, Borusan Otomotiv’in ev sahipliğinde Silivri Klassis Golf & Country Club’da çok sayıda golfçünün katılımıyla gerçekleşti. Otuz iki yıldır düzenlenen ve elli farklı ülkede, bine yakın turnuvayı içermesi sebebiyle dünyanın en büyük amatör golf turnuvası ünvanına sahip BMW Golf Cup International’ın Türkiye Elemeleri dokuzuncu yılında yine kıyasaya bir rekabete ve eğlenceli anlara ev sahipliği yaptı. Kadınlar kategorisinde Gülay Dora, Erkekler A kategorisinde Caner Tuna ve Erkekler B kategorisinde Ersin Aktürk kendi kategorilerinin şampiyonları olarak 2-7 Mart 2015 tarihleri arasında Sydney’de Borusan Otomotiv’in davetlisi olarak Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.