Başa Dön

BMW Bosphorus Sailing Fest

blank

BMW Bosphorus Sailing Fest

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye Yelken Federasyonu ve Borusan Oto tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen BMW Bosphorus Sailing Fest doksan iki teknenin katılımıyla ikinci kez gerçekleştirildi.

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından, Türkiye’de denizcilik ve yelken kültürünün yaygınlaşmasına ve yelken sporunun gelişimine katkısı olması amacıyla ikinci kez gerçekleşen “Bosphorus Sailing Fest” 2012 yılında Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda düzenlendi. İstanbul Boğazı’nda her türlü yelkenli teknenin katılımına açık olarak lisans zorunluluğu olmadan gerçekleşen BMW Bosphorus Sailing Fest’e toplam doksan iki  tekne katıldı. Startını TYF Başkanı Nazlı İmre ile Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız’ın verdiği yarışta IRC sınıfları arasında birinci olan Avea- İstanbul Yelken Ekibi BMW Kupası sahibi oldu.

[nggallery id=1280]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.