Başa Dön

Billionaire Club’da Kenan Doğulu Rüzgarı

blank

Billionaire Club’da Kenan Doğulu Rüzgarı

Okuma süresi 1 dakika

Bodrum’un gözde eğlence merkezlerinden Palmarina Bodrum’da bulunan Billionaire Club’da Türk pop müziğinin sevilen ismi Kenan Doğulu muhteşem bir konser verdi.

Bayram dönemi için İtalya’dan özel olarak gelen, renkli ve son derece eğlenceli robot şovların ve özel akrobasi gösterilerinin gerçekleştiği Billionaire Club Bodrum’da, bayram partilerinin kapanışını Türk pop müziğinin sevilen ismi Kenan Doğulu yaptı. Çok sayıda eğlence tutkununun katıldığı konsere cemiyet ve iş yaşamının seçkin isimleri de takip etti. Geceye katılan konuklar Kenan Doğulu’nun eğlenceli ve hareketli parçalarıyla gece boyu dans ederek eğlencenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: