© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bilkent Otel’de Nisan Ayı

Bilkent Otel’de Nisan Ayı

Bilkent Otel Akdeniz Mutfağı’nda 31 Mart–7 Nisan tarihleri arasında Ege Yemekleri ve Otları Şöleni düzenleniyor. Salatalardanzeytinyağlılara, nefis ot yemeklerinden tatlılara kadar yöresel lezzetlerle bezenmiş bu eşsiz şöleni kaçırmayın. Bu lezzetlere Çarşamba ve Cumartesi günleri canlı klasik & smooth jazz eşlik ediyor.

Sanitas Spa’da ise Nisan ayı masajı “Shiroabhyanga”. Bu masaj sıcak baharat yağları ile vücut, zihin ve ruhu rahatlatan ve canlılık veren bir masaj. Sinir sistemini rahatlatır, duyuları canlandırır, enerji kanallarını temizler ve çalıştırır. Ayın masajından Nisan ayı boyunca %25 indirim ile faydalanılabilir. Nisan’da kendinizi Sanitas Spa’da şımartın…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.