Başa Dön

Bilkent Otel’de Bilim Konferansı’na Yoğun İlgi

blank

Bilkent Otel’de Bilim Konferansı’na Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Onbirinci geleneksel THIMUN’a bağlı Model Birleşmiş Milletler Kültür Eğitim ve Bilim Konferansı, liseli öğrenciler tarafından Bilkent Otel’de gerçekleştirildi.

Bu yılın teması olan; “Yolsuzluk ile Mücadele ve Eşitliği Koruma” insan haklarını korumak ve mevcut sorunlar ile savaşmak için global bir bakış açısını teşvik ediyor.
Konferansta, öğrenciler ve katılımcılar bir araya gelip arkadaşlıklar kurdular, hayatlarını değiştirecek yeni fikirler ve insanlar ile tanıştılar. On yedi kişiden oluşan MUNESCO Organizasyon ekibi, zorla ve tutkuyla hazırlamış olduğu bu dört günlük sempozyum ile katılımcıların kalbinde unutulmaz anılar yaratmıştır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: