Başa Dön

B&G STORE, OEKO TEX SERTİFİKASI İLE ÇOCUK SAĞLIĞINI ŞANSA BIRAKMIYOR

blank

B&G STORE, OEKO TEX SERTİFİKASI İLE ÇOCUK SAĞLIĞINI ŞANSA BIRAKMIYOR

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’de ve dünyada çocuk modasına yön veren tasarımlarıyla dikkat çeken B&G Store; kanserojen ve alerjen içermeyen boya ve diğer malzemeleriyle, insan ve çevre dostu tavrından ödün vermiyor. Tüm ürünlerini EKO-TEX 100 standartlarına sahip koşullarda imal ettiren B&G Store, uluslararası geçerliliği olan Oeko Tex sertifikasıyla da insan ve çevre sağlığına duyarlı bir marka olduğunu tescillemenin gururunu yaşıyor.
bgstore1

Oeko Tex sertifikası nedir?
Oeko Tex 100, tekstilde tüm üretim aşamalarını içine alan, bağımsız bir denetim ve sertifikasyon sistemidir. Bu sistem; ham haldeki ve renklendirilmiş iplikler, dokumalar ve örgüler; her çeşit ev tekstili, nevresim takımları, giysiler, havlular ve tekstil ürünü oyuncakları kapsamaktadır. Uluslararası geçerliliği olan Oeko Tex 100 sertifikasyon sistemi; tüketicileri yasal olarak izin verilmeyen kanserojen boyalara, ağır metallere, haşere ilaçlarına, alerjik boyalara karşı koruyarak; kanser, astım, alerji gibi hastalıkların insan sağlığına karşı tehdit oluşturmasına engel olur.
B&G Store mağazalarında satılan tüm markaları siz de güvenle kullanabilir, çocuğunuzun stilini sağlığından ödün vermeden tamamlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.