Başa Dön

Beymen Kavaklıdere Güzide Duran’ı Ağırladı

blank

Beymen Kavaklıdere Güzide Duran’ı Ağırladı

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin ünlü modelleri arasında olan zarif güzel Güzide Duran, Beymen Halkla İlişkiler Müdürü Gülden Büyükuçak ev sahipliğinde Ankara cemiyet hayatının tanınan simaları ile güzellik ve kariyer hakkında bir söyleşi gerçekleştirdi.
Beymen Kavaklıdere’de düzenlenen sohbette davetliler Güzide Duran’ı da büyük bir dikkatle dinlediler. Cemiyet hanımlarının kendisine yönelik sorularını içtenlikle yanıtlayan Duran, modellik kariyerinden Amerika’daki yaşamına, sağlık beslenmeden spor hayatına kadar birçok farklı konudaki fikir ve deneyimlerini paylaştı. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen söyleşi konuklara sunulan ikramlar ile sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.