Başa Dön

“Beyaz Et ve Bilimsel Gerçekler” Paneli

blank

“Beyaz Et ve Bilimsel Gerçekler” Paneli

Okuma süresi 1 dakika

Hilton Hotel’de gerçekleştirilen Beyaz Et ve Bilimsel Gerçekler adlı panelde Prof.Dr.Rüveyde Akbay’a onur plaketi takdim edildi.

Hilton Hotel’de düzenlenen Beyaz et hakkındaki bilimsel gelişmelerin ve sektör faaliyetlerinin değerlendirilip tartışıldığı Beyaz Et ve Bilimsel Gerçekler adlı panel; Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Ankara Zootekni Derneği, Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği(BESDR-BİR) katkılarıyla gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu panelde, Prof. Dr. Nevzat Artık moderatörlüğünde ve Prof. Dr. Funda Elmacıoğlu, Prof. Dr. Mehmet Akan, Prof. Dr. Necmettin Ceylan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Selman Ayaz’ın konuşmalarının sonunda Prof. Dr Rüveyde Akbay’a plaket verildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.