Başa Dön

BESA 50. Yılını Kutladı

blank

BESA 50. Yılını Kutladı

Okuma süresi 1 dakika

British Embassy School Ankara (BESA), İngiltere Büyükelçiliği’nde gerçekleşen ve aralarında Büyükelçi Richard Moore’un yanı sıra, çocukları okulda öğrenim görmekte olan ailelerin katılımıyla 50. yılını kutladı.

British Embassy School Ankara, 50. yılını birbirinden renkli görüntülere sahne olan bir davetle kutladı. Kutlamaya yoğun bir ilgi gösteren, okulda öğrenim gören çocukların aileleri birbirleriyle de bol bol sohbet etme şansı yakaladılar. Canlı müzik eşliğinde özel ikramları tadan konuklar, daha sonra Büyükelçi Moore’un konuşmasını dinlediler. Moore, ailelerle birlikte olmanın önemine değinirken sempatik tavırlarıyla da büyük beğeni topladı. Ardından Okul Müdürü Ken Page, okulun 50. yılını kutlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Parti, başladığı gibi keyifli görüntülerle sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.