Başa Dön

Berkay’dan Güçlü Performans

blank

Berkay’dan Güçlü Performans

Okuma süresi 1 dakika

Çayyolu’nda bulunan Wishes Activity Lounge, düzenlenen eğlenceli bir gece ile açıldı. Gecede sahne alan Berkay’ın Ankara havaları da söylediği programda, katılımcılar keyifli anlar yaşadı.

Düğün, parti ve özel organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan Wishes Activity Lounge, açılış gecesi ile hizmet vermeye başladı. Çok sayıda eğlence severin katıldığı davet DJ performansıyla başladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan sevilen şarkıcı Berkay, Ankara’ya özel hazırladığı programıyla dinleyenlere felekten bir gece yaşattı. Berkay, kendi albümlerinden şarkıların yanı sıra ‘Ankara’nın Bağları’, ‘Hayatı Tesbih Yapmışım’ gibi Ankara havaları da söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.