Başa Dön

Bercis Açıkalın’dan Son Sergi

blank

Bercis Açıkalın’dan Son Sergi

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Çankaya’da faliyetlerini sürdüren Bercis Açıkalın Atölyesi, bünyesindeki sanatçıların eserlerinden toplanan karma bir sergiyle 2013’ün son seramik ve heykel sergisini çok şık bir açılış davetiyle sanatseverlere sundu.

Bercis Açıklın’ın ev sahipliği yaptığı sergini açılışında, sergide eserleri bulunan sanatçılar da hazır bulundu. Sergiyi ziyaret edenlerin arasında sanatseverlerin yanı sıra Ankara işve sosyal hayatından tanıdık simalar da boy gösterdi. Keyifli geçen açılış, davetlilere sunulan ikramlar ve müzik dinletisiyle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.