Başa Dön

Benzeş-Yeşiltaş Ailelerinin Mutlu Günü

blank

Benzeş-Yeşiltaş Ailelerinin Mutlu Günü

Nermin-Davut Benzeş çiftinin Abdi İbrahim AŞ’de Tıbbi Mümessili olan oğulları İlkay Benzeş ile Hatice-Akil Yeşiltaş çiftinin Kırıkkale Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu kızları Azize Seray Yeşiltaş ilişkilerini evlilik ile taçlandırdı.
İş ortamında tanışan ve zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen mutlu çifti dostları ve aileleri yalnız bırakmadı. Dokuz ay önce evlilik yolundaki ilk adımlarını atarak nişanlanan mutlu çiftin nikah şahitliğini Aysel Yeşiltaş, Şükran Doğuyıldız, Gülbahar Benzeş ve Gizay Mumoğlu üstlendiler. Kokteyl ardından salona geçen davetliler gelin ile damadı beklerken, herkesin alkışları eşliğinde gelen mutlu çift şahitlilerin huzurunda sorulan soruya evet yanıtını verdiler. İlk danslarını heyecan içinde gerçekleştiren çiftin balayı için Bodurum’u tercih ettikleri öğrenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.