Başa Dön

Belçika Lezzetleri İstanbul’da

blank

Belçika Lezzetleri İstanbul’da

Okuma süresi 1 dakika

Belçika’da uzun yıllar hizmet veren ve özellikle Türkler tarafından çok beğenilen Benelux Restaurant Bar yoğun istek üzerine Türkiye’deki ilk şubesini Tramp Towers’ta hizmete açtı.

Kendine has Belçika ve Hollanda soslarıyla ön plana çıkan mekan, seçkin dünya mutfağı menüsü ile hizmet verecek. Mekan sahibi Kadir-Mehtap Yücelbaş çiftinin ev sahipliğini yaptığı açılış davetine cemiyet ve iş dünyasının önemli bayan temsilcileri katıldılar. Davetliler özel soslarla hazırlanmış yemeklere tam not verdiler. Gündüz açılış daveti ile kapılarını açan mekanda, akşam da geç saatlere kadar parti devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: