Başa Dön

Bekişoğlu Ailesi’nden Şık Davet

blank

Bekişoğlu Ailesi’nden Şık Davet

Okuma süresi 1 dakika

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Funda Bekişoğlu, Ankara’nın şık ve zarif hanımlarını evinde düzenlediği yılbaşı davetinde bir araya getirdi.

Funda Hanım’ın evinde verdiği özel davete Başkent cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı. Birbirinden lezzetli tatlarla hazırlanan eşsiz sofrada elit hanımlar yeni yıla “merhaba” dedi. Özenle hazılanmış leziz yemekleri ve süslenmiş yılbaşı ağacıyla konuklarını büyüleyen Funda Hanım, gelen konuklarıyla tek tek ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi. Keyifli dakikaların yaşandığı özel davette konuklar birbirinden leziz ikramları tatmayı da ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: