Başa Dön

Başarılı Ortakların Mutlu Günü

blank

Başarılı Ortakların Mutlu Günü

Mobilboard Türkiye’nin ortaklarından Nusret Anafarta ile Serdar Şener beraber düzenledikleri ortak bir doğum günü partisi ile yeni yaşlarını aileleri ve sevdikleri ile birlikte kutladılar.

Ankara Yelken Kulübü Restorant’ında düzenlenen doğum günü partisi ile yeni yaşlarını kutlayan Mobilboard Türkiye’nin ortaklarındanNusret Anafarta ve Serdar Şener’i yakın arkadaşları,ailesi ve sevdikleri mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı doğum günü partisi Nusret ve Serdar Bey’in eşleriyle birlikte pasta kesmeleri ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.