Başa Dön

Balayına Los Angeles’a Gittiler

blank

Balayına Los Angeles’a Gittiler

Okuma süresi 1 dakika

İş adamı Meriç Aydeniz ve turizm işletmecisi Ece Akın, Ankara Vilayetler Evi’nde düzenlenen ve yoğun bir katılımın gerçekleştiği görkemli bir törenle dünya evine girdi.
İş ortamında tanışan ve aradan geçen süre içerisinde birbirlerine bağlanan ikili, beş ay önce nişanlanarak evliliğe ilk adımı attılar. Ankara Vilayetler Evleri’nde düzenlenen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştiren mutlu çiftin düğününe Ankara’nın tanınmış simaları katıldı. Başkent’in seçkin konuklarının yer aldığı törende çiftin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.
Aydeniz ve Akın ailelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen gecede, ikilinin şahitliğini Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırm, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Eski Dışişleri Bakanı Hikmet Çetin, MHP Konya Milletvekili Faruk Bal, CHP Grup Başkanvekili Faruk Loğoğlu, ve damadın ablası Ülkü Aydeniz yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.