© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Balayı Adresi Thailand

Balayı Adresi Thailand

Okuma süresi 1 dakika

TG Mice Turizm’in sahibi Murat Ay’ın kardeşi Evren Ay ile Sibel Uçkan Holiday Inn Çukurambar Otel’de gerçekleştirilen şık bir düğün ile dünyaevine girdi. Çifti aile ve yakın dostları yalnız bırakmadı.

Uzak Doğu turunda tanışıp Şubat ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan Ay ve Uçkaç çifti, çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde hayatlarını birleştiren imzaları alkışlar eşliğinde attı. Çiftin nikah şahitliklerini Murat Ay, Erdem Uçkaç, Erkut Yener, Bahar Söğütlü ve Cansu Öz yaptı. Çift düğünün ardından balayı adresi olarak Thailand’ı tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: