© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

BAĞ BOZUMU KUTLAMASI

BAĞ BOZUMU KUTLAMASI

KAVAKLIDERE’NİN 1988 YILINDAN BERİ KUTLADIĞI GELENEKSEL KAVAKLIDERE BAĞ BOZUMU ETKİNLİĞİ, ANKARA HILTON OTEL’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Kavaklıdere’nin 1988 yılından beri kutladığı bağ bozumu etkinliği, bu yıl da çok sayıda üst düzey davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Hilton Otel’deki davete Kavaklıdere Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başman, Ali Başman ve Murat Başman ev sahipliği yaptı. Özel davet Hilton Otel Genel Müdürü Jacques Brune ve Ali Başman’ın açılış konuşmasıyla başladı. Davete Adalet eski Bakanı Hikmet Sami Türk ile CHP Milletvekilleri Aylin Nazlıaka ve Zeynep Altınok’un yanı sıra çok sayıda büyükelçi ve seçkin davetliler katıldı. Konuklar, ikram edilen yiyecek ve içecekler eşliğinde sohbet etme imkanı buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.