Başa Dön

B Point’den Çifte Kutlama

blank

B Point’den Çifte Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Cemiyet yaşamının başarılı iş kadınlarından Bilgün Dereli, hayata geçirdiği B Point markasının 10. yılını şık bir davetle kutladı.

B Point markasıyla birbirinden özel tasarımlarını on yıldır aralıksız olarak mücevher tutkunlarının beğenisine sunan Bilgün Dereli, markasının 10. yaşını verdiği bir davetle kutladı. Zorlu Center’daki yeni B Point mağazasının hem açılışının hem de 10. yaş kutlamasının gerçekleştiği bu özel geceye, cemiyet ve iş yaşamının seçkin isimleri katıldı. Elif Boyner’in video art eserleri ile özel olarak dekore edilen B Point mağazasında, Bilgün Dereli’nin yeni koleksiyonu da görücüye çıktı. On sekiz ayar altın yaprak motifli yüzük, bileklik ve küpelerden oluşan yeni sezon tasarımları konukların büyük beğenisini kazandı. Geceye katılan konuklar, davet boyunca DJ kabinine geçen Ayşe Boyner’in birbirinden hareketli ve eğlenceli müzikleriyle keyifli bir akşam geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.