© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

B-Fit açıldı

B-Fit açıldı

B-Fit Spor ve Ana Yaşam Merkezi Çukurambar’da şık bir törenle hizmete açıldı.
Sadece bayanlara özel hizmet veren bu tesis zumba, oryantal, masaj, yoga ve pilates gibi tüm dersleri vermektedir. Ayrıca çocuk bölümünün de yer aldığı tesisin açılışında renkli görüntüler yaşandı. Çok sayıda konuğun katıldığı törende açılış konuşmasını gerçekleştiren Tuğba Karabacak “ilk kez bu deneyimi yaşayacak olan bayanlarımızı ve tüm bayan üyelerimizi spora davet etmek için yola çıktık. Siz de bizi bu yolda yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ederim” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.