Başa Dön

Ayşe Arman Arcadium’u Salladı

blank

Ayşe Arman Arcadium’u Salladı

Okuma süresi 1 dakika

Sevilen yazar Ayşe Arman, söyleşi ve imza günü için 17 Mayıs Pazar günü saat 15:00-17:00 saatleri arasında Arcadium’da sevenleriyle buluştu.
Açılış konuşmasına Anneler Günü kutlamasıyla başlayan yazar, kırmızı bavulundan çıkardığı olmazsa olmaz tüm objeleriyle söyleşisine devam etti. Ziyaretçilerin sorularını yanıtlayan Arman, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr.Gökçen Erdoğan ile beraber Türkiye’deki eşler arası cinsellik problemlerine de değindi.
Güçlü karakterini sahneye yansıtan yazar, genç annelere ve anne adaylarına tavsiyelerinden sonra, kendisini dinlemeye gelenlerle söyleşi sonunda tek tek fotoğraf çektirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.