Başa Dön

AYK 14. Yılını Kutladı

blank

AYK 14. Yılını Kutladı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Yelken Kulübü 14. yılının kutlamalarını, Ankara Yelken Kulübü Restoran’da Başkent sosyal yaşantısının önde gelen isimlerinin katıldığı muhteşem bir davetle gerçekleştirdi.

Ankara Yelken Kulübü 14. yılı kutlamasını kulübe üye olan birçok önemli iş adamının katıldığı şık bir davetle gerçekleştirdi. Ankara Yelken Kulübünün halka açık restoranında gerçekleşen davet, ödül töreniyle başladı. Türk müziğinin efsane yorumcusu Alpay’ın sahne aldığı gecede kulüp üyelerinin çoşkusu geceye renk kattı. Ankara Yelken Kulübü üyelerinden Nusret Anafarta davetlileri kapıda karşılarken yelken tutkunları başarılarla dolu 14 yılı geride bırakmanın mutluluğu içinde geç saatlere kadar eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: