Başa Dön

Atınç’dan Önemli Tüyolar

blank

Atınç’dan Önemli Tüyolar

Okuma süresi 1 dakika

Beymen, Kavaklıdere mağazasında gerçekleştirdiği davette yeni sezon ürünlerini tanıttı. Moda Editörü Ceylan Atınç’ın sunumuyla 2015 sonbahar koleksiyonlarının tanıtıldığı etkinliğe çok sayıda isim katıldı.
Ankara’nın seçkin kadınlarının izlediği moda etkinliğinde ayrıca; Haker Şirketi tarafından Türkiye’de satışı yapılan dünyaca ünlü parfüm markaları da tanıtıldı. 2015 sonbahar modasını anlatan Ceylan Atınç’ın sunumunu görselleştiren mankenler 25 kombin sergiledi. Defilede moda severler ile buluşan tasarımlar 80’ler modasından izler taşırken aynı zamanda renkler de modern ile eskinin sentezini yansıttı. Beymen 2015 sonbahar koleksiyonunda yer alan, puantiyeler, vatkalar ve yakaların pastel tonlarla birleştiği tasarımlarını, ilk olarak Kavaklıdere mağazasında bulunan konuklara özel olarak tanıttı. Sunumun ardından gerçekleşen kokteylde konuklar, stilist Ceylan Atınç ve Beymen Halkla İlişkiler Müdürü Gülden Büyükuçak ile moda konulu sohbetler etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: