© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Astaş’dan Muhteşem Proje

Astaş’dan Muhteşem Proje

Son dönemde gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Astaş Holding yeni projesi Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa Managed by Kempinski muhteşem bir davetle tanıttı.
Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşçı’nın ev sahipliğinde düzenlenen geceye İstanbul sosyal yaşamının birbirinden ünlü isimleri katıldı. Davete katılan konuklar Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa Managed by Kempinski hakkında bilgi alırken ayırca hazır daireleride gezmeyi ihmal etmediler. Ayrıca geceye katılan konuklar özel olarak Milano’dan gelen DJ Dorian Loves’ın birbirinden hareketli parçalarıyla doyasıya eğlendiler. Gecede bir konuşma yapan Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşçı her zaman olduğu gibi bu projemizde de en iyilerle çalıştıklarını, Armani / Casa ve Kempinski ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle Maçka’ya değer katacak bir tasarım oluşturduklarını belirtti ve geceye katılan konuklarına teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.