Başa Dön

Aşk Tesadüfleri Sever – Gala

blank

Aşk Tesadüfleri Sever – Gala

Okuma süresi 1 dakika

Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini yaptığı “Aşk Tesadüfleri Sever” filminin galası geçen günlerde Kentpark AVM Prestij Sinemaları’nda gerçekleşti. Galaya oyuncular ve film ekibinin yanı sıra çok salıda davetli katıldı

Başrollerini Beçlim Bilgin ve Mehmet Günsür’ün oynadığı İstanbul-Ankara hattında geçen “Aşk Tesadüfleri Sever” filminin galası geçen günlerde Kentpark AVM Prestij Sinemaları’nda gerçekleşti. Galaya oyuncular ve film ekibinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Etkinlik kokteylle başlarken yoğun bir kalabalık oyuncuları heyecanla bekledi. Salona gelen oyuncular birlikte basın mensuplarına poz verdi. Gecede özellikle başrol oyuncuları Beçlim Bilgin ve Mehmet Günsür’e ilgi oldukça yoğundu. Hayranları filmin oyuncularıyla fotoğraf çektirme yarışına girdi. Ardından filmin gösterimine girildi. Çıkışta katılımcılar film ekibini kutladı. Filmi beğendiklerini belirten sinemaseverler filmin özellikle sonunun etkileyici olduğunu söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.