© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“ASIL YETENEK HAYAL EDEBİLMEKTİR”

“ASIL YETENEK HAYAL EDEBİLMEKTİR”

Arzu Kaprol moda ve stil sahibi olmak üzerine merak edilenleri anlattı. Ünlü moda tasarımcısı Kaprol Next Level’da gerçekleştirdiği söyleşide geleceğin modasına vurgu yaptı. Akıllı teknoloji ile tasarlanan ceketinden bahseden Arzu Kaprol; “ Her disiplindeki tasarımcının bir iyileştiriciliği olabilir. Teknoloji ve tekstil muazzam bir şekilde değişiyor. Her değişim biraz korkutucu ama aynı zamanda heyecan verici” dedi. Markasının harika pantolonlar ürettiğini ileten Kaprol, geleceğin modası ile ilgili bilgiler verdi. Mercan Dede ile gerçekleştirdiği hologram defilesinin özelliklerini anlatan Kaprol, teknolojinin moda üzerindeki etkilerini anlattı. “Duygusal olarak ne kadar güçlüysek o kadar az renge ihtiyacımız var” diyen ünlü moda tasarımcısı, kıyafetlerin üzerimizde taşıdığımız bizi yansıtan bize iyi gelen en önemli parçamız olduğunu iletti. Next Level Alış Verişmerkezin’de gerçekleşen etkinliğe çok sayıda konuk katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.