Başa Dön

Arzuhan Bebek İçin Geri Sayım

blank

Arzuhan Bebek İçin Geri Sayım

Okuma süresi 1 dakika

Başkent cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Aydan Özdoğan Aslan’ın doğacak bebeği için düzenlenen baby shower oldukça keyifli geçti.

Arzuhan adında bir kız bebek bekleyen Aydan Hanım, doğum öncesi kendisi için Big Chefs’de düzenlenen baby shower heyecanını yaşadı. Doğum için Amerika’ya gideceğini öğrendiğimiz müstakbel anne adayını, Işın Kurşaklıoğlu, Ruşa Acar, Sevilay Helvacıoğlu ve Beril Çavuşoğlu gibi isimler yalnız bırakmadı. Kendisi için pembelerle donatılan masada çok mutlu ve heyecanlı görünen Aydan Hanım, renkli buluşmada arkadaşlarına teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.