Başa Dön

Art Plast’ta Gençlik Aşısı

blank

Art Plast’ta Gençlik Aşısı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Uğur Mumcu Caddesi üzerinde hizmet veren Art Plast estetik ve cerrahi kliniği cilt yenilemede kullanılan yeni yöntemi kullanmaya başladı.

Tüm dünyada “Soft Surgery” olarak tanınan, cilt yenilemede kullanılan yöntem Art Plast estetik merkezinde kullanılmaya başladı. Akne tedavisi, ben ve siğillerin yok edilmesi, yara ve kaza izlerinin, lekelerin giderilmesi, dudak üstü kırışıkların giderilmesi amacıyla kullanılan sistemin kullanıcıları arasında dünyaca tanınan birçok ünlü isim de var. Op.Dr.Orhan Murat Özdemir’in ilk uygulamasını gerçekleştirdiği gençlik aşısı sistemi Türkiye’de ilgi uyandıracağa benziyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: