Başa Dön

ARD 25.Yılını Kutladı

blank

ARD 25.Yılını Kutladı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Reklamcılar Derneği, birçok özel davete ev sahipliğini üstlenen Swissotel’de kuruluşunun 25.Yıldönümünü oldukça eğlenceli bir gecede kutladı.

Başkentin gözde otellerinden Swissotel’de düzenlenen geceye Ankara’nın önemli ajans yöneticileri ve personellerinin yanı sıra, Reklamcılar Derneği Başkanı Alper Üner, Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı Genel Müdürü Ayşegül Molu ile cemiyetin seçkin isimleri katıldı. Renkli gecenin ev sahipliğini Dernek Başkanı Fatih Cebeci ile Ankara Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri üstlendi. Cebeci, derneğin bu günlere gelmesinde destek veren herkese teşekkür ederken, Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı ile ortak çalışma ve bilgi paylaşımı konusunda işbirliği içinde olduklarını belirtti. Geceye ise orkestranın seslendirdiği şarkılar ve davetliler tarafından bagetlerle yapılan şovlar damda vurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.