Başa Dön

Anotoli’de Şık Açılış

blank

Anotoli’de Şık Açılış

Beyhan Bağış, geçmişten günümüze devam eden  ve Anadolu Kültürü’nden esintiler taşıyan hediyelik ürünlerin yer aldığı Anatoli isimli ilk mağazasını Ankara Armada AVM’de hizmete açtı.

AB Eski Bakanı Egemen Bağış’ın eşi Beyhan Bağış’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta ürünlerin oldukça beğenildiği görüldü. Açılış davetine katılan konuklar bol bol alışveriş yaparken Beyhan Hanım davetlilere yakın ilgi gösterdi. Ankara’daki ilk mağazasını açan Beyhan Bağış’ın davetine Ankara sosyal yaşamından çok sayıda davetli katılım gösterdi. Selçuklu’dan Osmanlı’ya uzanan Anadolu sanatını ev dekorasyon objeleriyle buluşturan markanın koleksiyonunda yer alan fermanlık, ibrik, mühür seti gibi ürünler kendilerine alıcı buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.