Başa Dön

Ankara’nın Spor Anlayışı Değişiyor

blank

Ankara’nın Spor Anlayışı Değişiyor

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın spor anlayışına yeni bir renk katan Pilates ve Fonksiyonel Antrenman Studyosu TAPS Academy şık bir davet ile açılışını gerçekleştirdi. Zeynep Karakaya, Elif Küçük ve Selin Neziroğlu ortaklığı ile Ümitköy’de hizmet vermeye başlayan Taps Academy’nin açılışına Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimleri yoğun katılım gösterdi.

Pilatesin yanı sıra zumba, fitness, kickbox ve yoga derslerine de katılabileceğiniz stüdyonun sahipleri davete katılan konuklar ile yakından ilgilendiler. Alanında uzman eğitmenler, fizyoterapistler ve diyetisyenler eşliğinde birebir hizmet veren Taps Academy gerçekleştirdiği renkli açılış ile Ankaralı spor severleri bir araya getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.