© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’nın “Kısmet”i Açıldı

Ankara’nın “Kısmet”i Açıldı

Tasarladığı mücevherler ile oldukça dikkat çeken ve farklı tasarımları ile adından söz ettiren Kısmet by Milka’nın Ankara showroomu açıldı.

Arjantin Caddesi’nde açılan ve cemiyet hayatının önde gelen birçok ismini ağırlayan davette davetlilerin koleksiyona ilgisi büyük oldu. Marka sahibesi Milka Karaağaçlı ve Ankara mağazasının sahibesi Billur Özbağı Uğur davetlileriyle özel olarak ilgilenirken davete manken Özge Ulusoy da katıldı. Milka Karaağaçlı, kendi koleksiyonu haricinde kişiye özel tasarımlar da yapan “Kısmet by Milka” markasının Amerika, İngiltere, Kanada ve Fransa gibi ülkeler başta olmak üzere birçok ülkeye de ihracat yaptığını söyledi. Ankara’nın çok önemli bir pazar olduğunu ve markaya ilginin oldukça büyük olduğunu belirten Karaağaçlı, yakında Çeşme’ya de bir showroom açacaklarını dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.