Başa Dön

Ankara’nın En Özel Projesi NEXT LEVEL AVM

blank

Ankara’nın En Özel Projesi NEXT LEVEL AVM

Okuma süresi 5 dakika

Ankara’nın en özel projesi Next Level AVM’nin Müdürü Şafak Aksöyek Toros ile özel bir röportaj gerçekleştirdik. Kendisine 24 Ekim’de açılacak olan Next Level AVM hakkında birçok soru sorduk…

Ankara bu sene birçok özel açılışa ev sahipliği yapıyor, bunlardan biri de merakla beklediğimiz Next Level Alışveriş Merkezi olacak. Next Level Alışveriş Merkezi ne zaman açılacak? Sürprizleriniz nelerdir?

Next Level AVM bildiğiniz gibi Ankara’nın ofis, rezidans ve AVM özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level içinde yer alıyor. Next Level mimarisi, kalitesi ve teknolojik özellikleriyle Ankara’ya “ilk”leri kazandıran çok özel bir proje olarak tasarlandı. Doğal olarak Next Level AVM’de tüm bu özellikleri bünyesinde bulunduruyor. Her bir köşesinde titiz çalışmaların yapıldığı, incelikle dekore edildiği Next Level AVM’nin 24 Ekim’de açılışını gerçekleştireceğiz. Açılışta Ankaralılar için ilklerin yer alacağı ve herkesin sevebileceği çok özel etkinlikler planladık.
_MG_8215

Ankara’nın en özel projesinde Next Level AVM Müdürü olarak görev yapıyorsunuz. Nasıl bir hazırlık süreci geçiriyorsunuz? Zorluklarınız nelerdir?
Öncelikle her işin mutlaka zor tarafları vardır. Önemli olan işini sevmek ve işbirliğiniz olan ekip arkadaşlarınızla aynı dili konuşuyor olmak… Ben de işimi çok seviyorum ve çok tecrübeli olan ekimizle Next Level AVM’nin Ankara’nın en özel ve farklı alışveriş merkezi olmasını sağlayacağız. Projeyi hayata geçiren Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan’ın vizyonu ve birlikte çalıştığımız, Next Level AVM’nin kiralama ve yönetimini üstlenen AVM MFI Partners’ın tecrübesi sayesinde birçok markayı ve yeniliği Ankara’ya kazandırmış olacağız. Açılışa günler kaldı ve tüm ince detayların üzerinden tek tek geçiyoruz. Ankara halkının hak ettiği şekilde en iyisini sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Next Level AVM’nin özellikleri nelerdir?
Next Level Alışveriş Merkezi, Ankara’nın en önemli sosyal merkezi olacak. Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin mağaza ve restoran karmasından oluşan 145 mağazası, yaklaşık 3 bin metrekarelik sinema binası, kitapevi ile Ankara’da akla gelen ilk buluşma noktası olacak.

Next Level AVM’nin Ankara’ya katkıları neler olacak? Diğer AVM’lerden ayıran özellikler nelerdir?

Next Level, Ankara’nın en değerli lokasyonunda yer alıyor. Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level mimari farklılığı ve özel tasarımıyla dünya standartlarına eşdeğer özellikleriyle donatıldı. Next Level AVM ise ofis ve rezidansların bahçesi konumundaki açık hava konseptli Podyum Kat, 11 gurme restoran, kitapevi, sinema ve tabanı şeffaf süs havuzlarıyla Next Level’ın kalbini oluşturuyor. Ayrıca Ankara’da var olan ihtiyaca cevap verebilmesi, sosyal yaşama olan hizmeti ve mağaza karması ile farklılığını şimdiden göstermeye de başladı. Türkiye’de ilk kez uygulanan tabanı şeffaf süs havuzları alışveriş merkezinin galeri boşluklarına denk gelecek şekilde tasarlandı. Suyun içinden kırılarak gelen günışığı Next Level Alışveriş Merkezi’ni aydınlatarak misafirlerimize huzurlu bir ortam sağlayacak. Next Level Alışveriş Merkezi 22.00’de kapanacak fakat Podyum Kat gece geç saatlere kadar hizmet vermeye devam edecek. Next Level AVM, Ankaralılar’ın dostlarıyla, aileleriyle, iş arkadaşlarıyla huzurlu vakit geçirebilecekleri ve vazgeçemeyecekleri mekanı olacak.

Next Level AVM’de marka karması nasıl olacak ve hangi markalar yer alacak? İlk kez Ankara’da mağaza açacak markalar neler olacak?

Next Level AVM toplam 145 markaya ev sahipliği yapacak ve Ankara’da ilk defa 20 civarında marka mağazasını Next Level AVM’de açacak. BCBGMaxAzria, Berenice, Furla, LIU JO, Victoria’s Secret ve Weekend by Maxmara bunlardan sadece bir kaçı.
Çok özel bir mağaza karması oluşturduğumuz Next Level AVM’de Alberto Guardiani, Armani Jeans, Armani Junior, Arzu Kaprol, Bilstore, Bobbi Brown, Burberry, Deriden, Diesel, Furla, GAP, GANT, Godiva, G-Star, Harvey Nichols, Hugo Boss, Jo Malone, Koton, Lacoste, Marina Rinaldi, Mavi, Media Markt, Midpoint, Mudo, Nars, New Balance, Network, Nine West, Sarar, Superkids, Superstep, Starbucks, Swarovski, Paris Kuaför, Ramsey, Tommy Hilfiger, Que, Vepa62, Yargıcı ve Vetrina markalarının da mağazaları yer alacak.
Next Level AVM’de sunduğunuz diğer hizmetler neler olacak?
Ankaralılar’ın Next Level AVM’de özel ve konforlu müstakil binasıyla sinema keyfi yaşamalarını sağlayacağız. Çocuklar için de bin metrekarelik çocuk oyun alanı oluşturduk. Ayrıca Next Level AVM’de binin üzerindeki otopark alanı ile ziyaretçilerimize önemli bir avantaj sunmuş olacağız.

Next Level AVM’de ziyaretçilerin hayatını kolaylaştıracak her türlü hizmette düşünüldü. AVM içinde üç adet bebek bakım odamız ve üç adet aile tuvaletimiz bulunuyor. Engelli sandalyelerimiz, engellilere uygun asansör ve tuvaletlerimizin yanı sıra engelli otoparkımız da bulunacak. Kablosuz internet hizmetimiz ile ziyaretçilerimize önemli bir avantaj sunacağımızı düşünüyoruz. Bunun yanı sıra vale ve profesyonel olarak vereceğimiz concierge hizmetlerimiz ile ziyaretçilerimizin Next Level AVM’de hayatlarını kolaylaştırarak kendilerini özel hissetmelerini sağlayacağız. Ayrıca onların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir yaşam merkezi haline geleceğiz.

Next Level AVM kimlere hitap ediyor?
Next Level, Ankaralılar’ın, Ankara’ya sevdiklerini ziyarete gelenlerin, iş yemekleri için bir araya gelenlerin, kadınların, gençlerin, ailelerin kısacası herkesin kendinden bir şey bulabileceği, konforun, huzurun ve kalitenin bir arada olabildiği özel bir mekanı hizmete sunuyoruz ve herkesi bekliyoruz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.