© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ankara’daki Dördüncü Sergisi

Ankara’daki Dördüncü Sergisi

Avrupa ve Amerika’da birçok sergisi bulunan, 50 yıldır bu işe gönül veren Ressam ve Heykeltıraş Fabian Nizam Güler, Türkiye’deki dördüncü sergisini  Yağmur Sanat Galerisi’nde gerçekleştirdi. Yaşamını Fransa’da sürdüren ve Ankart Sanat Fuarı çerçevesinde Türkiye’ye gelen Güler, bu sergiyi heykel sanatına heyecan getirmek, ilgiyi artırmak ve gençleri özendirmek amacıyla açtığını belirtti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.