Başa Dön

Ankara’da Sağlık Turizmi Çalıştayı

blank

Ankara’da Sağlık Turizmi Çalıştayı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın dünyada sayılı destinasyoları arasında yer almayı amaçlayan “Ankara Sağlık Turizm Çalıştayı” yoğun katılımla Midas Otel’de şık bir davet gerçekleştirildi.

Ankara’nın dünyada sayılı destinasyonlardan birisi olmak için Ankara Sağlık Turizm Çalıştayı yapıldı. Ankara Sağlık Turizm Çalıştayı adına yapılan davette konuşan Ankara Termal Turizm Yatırımcılar ve İşletmeciler Derneği Başkanı ve Hitit Ayal Termal’in Sahibi Mehmet Ali Doğan, başkentin sağlık turizm çıtasının yükseleceğini belirtti. Çalıştaya Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ankara İl Turizm Müdürü Doğan Acar, Ankara Termal Turizm Yatırımcılar ve İşletmeciler Derneği Başkanı ile çok sayıda özel hastane ve seyahat acentası temsilcileri, turist rehberleri, otel yöneticileri ile ilgili sektör temsilcisi katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.