Başa Dön

Ankara’da Düğün Antalya’da Balayı

blank

Ankara’da Düğün Antalya’da Balayı

Fulya-Mehmet Karaman çiftinin oğlu Santek Havuz yönetim kurulu üyesi Tunç Karaman ile Kamil-Fatma Köprülü çiftinin kızları Bilkent Üniversitesi İktisadi İdari Fakültesi mezunu Elvan Köprülü hayatlarını şık bir düğün ile birleştirdi.
Bir sene önce arkadaş ortamında tanışan Tunç Karaman ve Elvan Köprülü çiftinin düğünü, Sheraton Otel’de oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşti. Konukların şıklığı ile ön plana çıktığı düğünde çiftin aileleri ve dostlarının yanı sıra cemiyetin tanınan simaları da yer aldı. Düğün otelin fuaye alanında düzenlenen kokteyl ile başladı. Kokteylin ardından konuklar salona geçerek çiftin gelişini beklediler. Büyük bir alkış ve müzik eşliğinde salona giren Tunç Karaman ile Elvan Köprülü nikah masasındaki yerini aldı. Mutlu çiftin şahitliklerini Sıtkı Alp, Aydan Köprülü, Mustafa Büyükhanlı ve Ahmet Yılmaz yaptı. Sheraton Otel’de hayatlarını birleştiren çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Şahitler ve salonda bulunan tüm konukların huzurunda nikah memuruna “Evet” yanıtını veren mutlu çift nikah merasiminin ardından yakınlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.