Başa Dön

Ankara Kalesi’nde Nostaljik Defile

blank

Ankara Kalesi’nde Nostaljik Defile

Okuma süresi 1 dakika

Ünü modacı Ahmet Özceyhan’ın Ankara Kalesi’nde gerçekleştirilen ’Bir Anadolu Rüzgarı’ defilesinde şık tasarımlar görücüye çıktı.

Ankara’yı alışverişin başkenti haline getirmeyi amaçlayan Shopping Fest kapsamında kentin en önemli turistik yerlerinden biri olan Ankara Kalesi’nde ‘Bir Anadolu Rüzgarı’ defilesi düzenlendi. Ünlü modacı Ahmet Özceyhan’ın hazırladığı defilede manken Ece Gürsel başta olmak üzere birbirinden güzel modeller ihtişamlı kıyafetleri sergiledi. Ankara Ticaret Odası (ATO) ve Marka Şehir Ankara Derneği (MARŞAD) iş birliği ile düzenlenen defileye Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.