Başa Dön

ANGİAD’dan Gençlik Balosu

blank

ANGİAD’dan Gençlik Balosu

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) Gençlik Balosu, Rixos Otel’de şık bir davetle gerçekleştirildi. Ankara iş ve cemiyet hayatının başarılı isimleri de görkemli balo gecesine yoğun ilgi gösterdi.

Gece konukların salonda yer almasının ardından, mini bir kokteyl eşliğinde ANGİAD Başkanı Abdullah Değer’in konuşmasıyla başladı. Ardından Veli Sarıtoprak’a derneğe katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. Renkli görüntülerin yaşandığı baloya katılan hanımlar birbirinden şık kıyafetleri göz kamaştırdılar. Gecenin devam eden saatlerinde ise Türkiye’nin en güçlü seslerinden olan Petek Dinçöz şarkılarıyla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Görkemli gecenin finalinde ANGİAD’a özel olarak hazırlanan pasta başkan ve üyelerle birlikte kesildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.