Başa Dön

ANGİAD Kadınları Ödüllendirdi

blank

ANGİAD Kadınları Ödüllendirdi

Okuma süresi 1 dakika

Swissotel, Ankara Genç İş Adamları Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği ve oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen 4. ANGİAD Kadın Platformu Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı.

ANGİAD’ın Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla her yıl gerçekleştirdiği, “Sivil Toplumda, İş Dünyasında, Siyasette Aktif ve Güçlü İş Kadınları” ödülleri, Swissotel’de gerçekleştirilen bir törenle verildi. ANGİAD Başkanı Fatma Semiz’in ev sahipliğini üstlendiği gece, renkli görüntülerle başladı. Kadının son on yılda iş hayatında büyük ve önemli bir yer edindiğini ifade eden Semiz: “Türkiye, dünyanın en büyük ekonomileri arasında yerini alacaksa, kadınlara ekonomide, siyasette ve sosyal hayatta fırsat eşitliğini sağlamak zorundadır.” diye konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.